Nowy Ford Tourneo Courier

Nowy Tourneo Courier jest teraz dłuższy, szerszy i wyższy, ale zachowuje kompaktowe wymiary zewnętrzne. Jest też inteligentniejszy. Nie tylko zmieści dwie europalety, zapewnia też nowe zaawansowane układy napędowe oraz rozwiązania w zakresie łączności i bezpieczeństwa. Wybierz silnik benzynowy lub w 100% elektryczny w modelu Tourneo Courier.

Walory Użytkowe

Przekroczyliśmy ograniczenia kompaktowych wymiarów w nowej, bardziej przestronnej wersji Forda Tourneo Courier. Maksymalna długość załadunku 1,8 m zwiększa się do 2,6 m po skorzystaniu z klapy w przegrodzie przestrzeni ładunkowej. Ponieważ odległość między nadkolami wynosi 1,22 m, możesz zmieścić 2 europalety i ładunek o maksymalnej masie 845 kg². Podwyższona do 1,25 m wysokość przestrzeni ładunkowej dodatkowo zwiększa jej objętość. Tourneo Courier ma dodatkowe 44 l łatwo dostępnej przestrzeni w bagażniku przednim.

Łączność

Tourneo Courier jest wyposażony w najnowszy system SYNC 4 z 8-calowym lub 12-calowym ekranem dotykowym i funkcją powielania ekranu smartfona. Wbudowany modem zapewnia lepszą łączność, nawigację w czasie rzeczywistym i bezprzewodowe aktualizacje. Modem umożliwia również korzystanie z dodatkowych funkcji związanych z bezpieczeństwem i kontrolą stanu pojazdu. Dzięki nim masz lepszy kontakt i więcej informacji.

Wrażenie z Jazdy

Tourneo Courier oferuje wiele zaawansowanych technologii, które pomogą Ci pokonać wszystkie wyzwania w ciągu dnia pracy. Do dyspozycji kierowcy są inteligentne systemy wspomagania kierowcy, w tym tempomat adaptacyjny z systemem kontroli pasa ruchu, system zapobiegający kolizjom, system rozpoznawania znaków drogowych oraz tylne czujniki parkowania. Wszystkie one podnoszą komfort i bezpieczeństwo jazdy, parkowania i pracy.

Skontaktuj się z opiekunem

Bielsko-Biała

Łukasz Banert
ul. Warszawska 299
43-346 Bielsko-Biała

zobacz mapę dojazdu

Godziny otwarcia:
pon-pt: 7:30 - 15:30

tel. 33 48 38 04
kom. 606 966 100
biuro@autowynajem-eu.pl

Chorzów

Sandra Jankowska
ul. Drogowa Trasa Średnicowa 51
41-501 Chorzów

zobacz mapę dojazdu

Godziny otwarcia:
pon-pt: 7:30 - 18:0

tel. 32 725 16 05
kom. 881 948 963
biuro@autowynajem-eu.pl