Ford Tourneo Connect Osobowy

Stylistyka nowego Forda Tourneo Connect idealnie komponuje się z podmiejskim i miejskim krajobrazem podczas wykonywania trudnych zadań. Wersja Active wyróżnia się przyciągającymi wzrok detalami, takimi jak czarna górna krata wlotu powietrza o strukturze plastra miodu z satynowym chromowanym obramowaniem oraz wyjątkowe listwy nadwozia. Elementami charakterystycznymi dla wersji Sport są pasy na pokrywie silnika, przedni zderzak o dynamicznej, sportowej stylistyce oraz 17” czarne obręcze kół ze stopów lekkich. Relingi dachowe pozwalają przewozić rowery, narty i inny sprzęt niezbędny podczas wypraw.

Nowy Tourneo Connect jest intuicyjny w obsłudze jak smartfon, ale daje znaczniej więcej radości. Na ekranie dotykowym 8,25” (21 cm, standard) można łatwo uzyskać dostęp do niezbędnych funkcji. Wybieranie odpowiedniej muzyki na trasę oraz łączenie się z rodziną i przyjaciółmi jest równie proste za pomocą wielofunkcyjnych przycisków na kierownicy. Dla bardziej wymagających dostępny jest opcjonalny system multimedialny z nawigacją satelitarną i ekranem dotykowym 10” (25 cm). Pozwala on wykorzystać wszystkie możliwości modemu FordPass Connect i łączyć się m.in. z Apple CarPlay i Android Auto.

Jesteśmy odpowiedzialni za ograniczanie negatywnego wpływu na środowisko podczas podróży, a oszczędne silniki benzynowe i wysokoprężne pomagają w tym. Opcjonalny napęd na wszystkie koła w Tourneo Connect gwarantuje pewność jazdy w zmieniających się warunkach. System może określić, jaki moment obrotowy przekazać na każdą oś. Efekt? Wyjątkowa przyczepność i lepsza stabilność.

Skontaktuj się z opiekunem

Bielsko-Biała

Łukasz Banert
ul. Warszawska 299
43-346 Bielsko-Biała

zobacz mapę dojazdu

Godziny otwarcia:
pon-pt: 7:30 - 15:30

tel. 33 48 38 04
kom. 606 966 100
biuro@autowynajem-eu.pl

Chorzów

Sandra Jankowska
ul. Drogowa Trasa Średnicowa 51
41-501 Chorzów

zobacz mapę dojazdu

Godziny otwarcia:
pon-pt: 7:30 - 18:0

tel. 32 725 16 05
kom. 881 948 963
biuro@autowynajem-eu.pl